DESIGN

your life

img

O mnie

Absolwentka ASP we Wrocławiu, założycielka ZD STUDIO.

 Od 2011 roku projektuję wnętrza zarówno dla klientów indywidualnych jak i komercyjnych. Moją pasją jest tworzenie przestrzeni „z duszą” i poszanowaniem dla historii z zachowaniem praktyczności, a nie tworzeniem dla idei. 

Już w trakcie studiów pracowałam jako samodzielny architekt wnętrz, co pozwoliło mi szybko nabrać umiejętności technicznych, które systematycznie udoskonalałam poprzez prowadzenie przez ponad 5 lat firmy budowlanej realizującej inwestycje “pod klucz”. 

Potrafię w szybki i kreatywny sposób rozwiązywać problemy. W projektowaniu ważne jest dla mnie, aby wnętrze było spójne i stało się dla użytkownika azylem, oderwaniem od rzeczywistości - aby relaksowało i uspokajało.
 
Maksymalnie wykorzystują swoje umiejętności łącząc własne pomysły z wizją inwestora. Dzięki temu wspólnie jesteśmy w stanie stworzyć wnętrze wręcz idealne. 

Jako doświadczony architekt wnętrz świadczę kompleksowe usługi projektowania wnętrz wraz z nadzorem autorskim. 

Od 2020 roku jestem członkiem SAW - Stowarzyszenia Architektów Wnętrz, a od 2023 roku należę do Rady Programowej. 

Logo

Oferta

Posiadam kilka możliwości współpracy.
  - układy funkcjonalne 
- fotorealistyczne wizualizacje 
- panoramy 360 
- nadzory autorskie 
- inwestycje pod klucz
 - konsultacje godzinowe 

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z ARCHITEKTEM WNĘTRZ

Zatrudnienie architekta wnętrz to inwestycja, która przynosi długoterminowe korzyści, zarówno pod względem estetycznym, jak i finansowym, poprawiając jakość życia użytkowników przestrzeni.

PROFESJONALNE DORADZTWO I WIZJA

Dysponujemy fachową wiedzą, która pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Potrafimy zidentyfikować i zrealizować potrzeby klienta, jednocześnie dodając kreatywne rozwiązania, o których klient może nie wiedzieć.

WYSOKA JAKOŚĆ PROJEKTU

Dzięki profesjonalnemu podejściu, projekt będzie spójny i dopracowany w każdym detalu, co podniesie ogólną jakość i wartość estetyczną wnętrza.

ZWIĘKSZENIE WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI

Profesjonalnie zaprojektowane wnętrze może znacząco podnieść wartość nieruchomości na rynku, co jest istotne w przypadku ewentualnej sprzedaży.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Zatrudnienie profesjonalisty oznacza, że cały proces projektowania wnętrza jest efektywnie zarządzany, co pozwala klientowi zaoszczędzić czas i wykorzystać go w dogodny sposób. Zajmujemy się wszystkimi szczegółami projektu, od koncepcji po realizację.

FUNKCJONALNOŚĆ I ERGONOMIA

Gwarantujemy, że przestrzeń nie tylko będzie piękna, ale także funkcjonalna, dostosowana do indywidualnych potrzeb życiowych i pracy klienta, co przekłada się na wygodę i poprawę jakości życia.

REDUKCJA STRESU

Proces projektowania i aranżacji wnętrza może być stresujący. Współpraca z nami pozwala na uniknięcie wielu trudności, ponieważ jako profesjonaliści zajmujemy się również koordynacją projektu i rozwiązywaniem problemów.

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Choć zatrudnienie architekta wnętrz wiąże się z początkowymi kosztami, przynosi to jednak oszczędności poprzez uniknięcie kosztownych błędów, efektywne zarządzanie budżetem i doborze materiałów, które zapewnią trwałość i estetykę przy zachowaniu rozsądnych cen.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każdy projekt jest unikatowy i dostosowany do osobistych preferencji klienta, co sprawia, że wnętrze odzwierciedla jego charakter i styl życia. Nigdy nie narzucamy rozwiązań i zawsze uważnie słuchamy potrzeb klienta. 

ZRÓWNOWAŻONY I ŚWIADOMY WYBÓR

Bierzemy pod uwagę zrównoważony rozwój i ekologię, wybierając materiały i rozwiązania przyjazne dla środowiska, co przyczynia się do tworzenia zdrowych i zrównoważonych przestrzeni do życia.

Ostatnie projekty

ZD STUDIO W LICZBACH

Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na liczbę zadowolonych klientów i z sukcesem zrealizowanych projektów. 

PONAD

icon

ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW

PONAD

icon

LAT DOŚWIADCZENIA

PONAD

icon

WYPITYCH KAW Z KLIENTAMI

KONTAKT

  • ZD STUDIO NIP: 911 194 29 80
  • ul. Bednarska 19/56 54-134 Wrocław
  • +48 727 654 432
  • karolina@zdstudio.eu
  • Poniedziałek - piątek w godzinach 9-17