SALON Z KUCHNIĄ W STYLU JAPANDI / WABI SABI

Główny założeniem było stworzenie komfortowej przestrzeni dla rodziny 2+1 z poszanowaniem dla natury i żywiołów - czyli kwintesencja japandi. Przyjemne tkaniny, monochromatyczne kolory i wiele struktur to charakterystyczne elementy tej stylistyki. Zastosowano dużą różnorodność oświetlenia, zachowując przy tym tę samą barwę.

WIĘCEJ

APARTAMENT WE WROCŁAWIU - KONTRASTY I ELEGANCJA

Szykowny, elegancki apartament, który przeszedł totalną metamorfozę z pierwotnego układu, by wpasować się w oczekiwania klientów. Niekonwencjonalne rozwiązania, dużo kontrastów i ogrom miejsca do przechowywania

WIĘCEJ

DOM JEDNORODZINNY - METAMORFOZA

Wnętrza przeszły ogromną metamorfozę. Klienci wiedzieli jaki chcą uzyskać efekt docelowy, jednak musieliśmy zachować niektóre elementy wyposażenia jak schody czy kominek. Oba te elementy idealnie wpasowały się w nową koncepcję. Dość dużym zaskoczeniem dla klientów było to, że zostawiliśmy na niektórych ścianach tynk typu "baranek", który jedynie poprzez zwykłą zmianę kolorystyki wpisał się idealnie w całość.

WIĘCEJ

METAMORFOZA DOMU JEDNORODZINNEGO W DUCHU BOHO/JAPANDI

Klienci zakupili dom z rynku wtórnego z dość mocno przestarzałą stylistyką. Ówcześnie panujące trendy skupiały się na ciemnych kolorach, dużych i mocnych podziałach przestrzeni i podłóg. Mimo obaw klientów, czy na pewno uda się tę przestrzeń dopasować do ich wymarzonego stylu podjęłam się tej realizacji.
W zakresie projektowanej przestrzeni były części wspólne strefy dziennej, sypialnia i pokoje dzieci. Stosując triki wnętrzarskie udało się uspokoić wnętrze, nadać mu charakteru bez niszczenia podłóg czy łazienek. 

WIĘCEJ

JASNE I PRZYTULNE MIESZKANIE WE WROCŁAWIU

Realizacja wnętrz mieszkania 70m2 w przytulnej kolorystyce. Klientom zależało na stworzeniu przestrzeni, gdzie będą czuć się przyjemnie, swobodnie, ale ważnym aspektem była też jakość użytych materiałów. Wnętrza miały służyć na lata i być ponadczasowe. 

WIĘCEJ

DOM JEDNORODZINNY POD WROCŁAWIEM - BEŻE I CZERNIE Z FORNIRAMI

Dużym wyzwaniem było sprostać oczekiwaniom Inwestorów przy połączeniu ciemnych kolorów z jasnymi tak aby zachować przytulność. Wprowadzenie gradacji beżoszarości i tkanin pozwoliło uzyskać ten efekt. Dodatkowo pojawiające się struktury na ciemnych elementach nadają wnętrzom elegancji. 

WIĘCEJ

METAMORFOZA MIESZKANIA W WIELKIEJ PŁYCIE

Klientce zależało na stworzeniu otwartej przestrzeni w kuchni, dodatkowym miejscem na biuro oraz odświeżeniem całości. Łazienka była niefunkcjonalna, całość wnętrza przestarzała i nie dopasowana do gustu klientki.

WIĘCEJ

PROJEKT / METAMORFOZA MODERN FARM HOUSE

Kolejna metamorfoza przeprowadzona z sukcesem. Klienci zakupili dom z rynku wtórnego, którego wnętrza sprzyjały depresji. Zachowaliśmy jedynie układ ścian, korpusy szafek w kuchni oraz sufity podwieszane. Te ostatnie stały się wyzwaniem z uwagi na charakterystyczne spoty i oczka sufitowe. W duchu nowego stylu postanowiliśmy wykorzystać je imitując przechodzące belki stropowe. Dodatkowo zaprojektowaliśmy specjalnie portal pod bio kominek, który wyparł tradycyjny kominek z uwagi na mniejsze gabaryty. Dodatkową przestrzeń, którą zyskaliśmy dzięki temu zabiegowi klientka mogła wykorzystać na wymarzone sofy i dużo miejsca do siedzenia.

WIĘCEJ

PROJEKT CZĘŚCI WSPÓLNYCH APARTAMENTOWCA SILENCE HOUSE WE WROCŁAWIU

Projekt części wspólnych ( korytarze i recepcja ) w apartamentowcu Silence House we Wrocławiu stworzony przy współpracy z Pracownią Wnętrz BO ART Aleksandra Prusinkiewicz.

WIĘCEJ

DOM W BEŻACH

Projekt wnętrz domu w monochromatycznej kolorystyce beży i brązów.

WIĘCEJ

MIESZKANIE W CENTRUM MIASTA W GRANATACH

Zgodnie z zamiłowaniem klientów do odcieni drewna jakim jest orzech oraz beży stworzone zostało wnętrze przytulne, przyjemne, jasne i kontrastowe. Odcienie granatów ożywiają całą przestrzeń.

WIĘCEJ

MIESZKANIE W KAMIENICY PO POŻARZE

To eleganckie mieszkanie w kamienicy dostało doświadczone przez potężny pożar. Na szczęście klienci byli na tyle odważni, aby podjąć się próby wskrzeszenia charakteru wnętrz sprzed tragedii. Wykonaliśmy pod zamówienie sztukaterie odzwierciedlając te oryginalne. Całości nadaliśmy bardziej nowoczesny charakter nie zapominając o historii tego wnętrza.

WIĘCEJ

DOM JEDNORODZINNY - NOWOCZESNY LOFT

Duże przeszklenia i otwarte przestrzenie w tym domu pozwoliły na użycie ciemniejszych kolorów, dzięki czemu nie przytłoczyliśmy całości. Dosyć nietypowym i nietuzinkowym rozwiązaniem jest bieg schodów, który w żaden sposób nie jest podparty przez chociażby jedną ścianę. Dlatego też część balustrady schodzi do samej podłogi tworząc jednocześnie podporę dla schodów jak i wydzieloną przestrzeń na kwiaty i dekoracje.

WIĘCEJ

DOM JEDNORODZINNY - PALISANDER

Motywem przewodnim w tym projekcie był fornir palisander z domieszką orzecha i beży. Całość utrzymana jest w ciepłej, domowej stylistyce, jednak użyte materiały są najwyższej jakości.

WIĘCEJ

WNĘTRZA DOMU W MIKSIE STYLISTYCZNYM

Dom został zaprojektowany w miksie stylistycznym - mamy tu zarówno unowocześniony styl angielskim z klasyczną kuchnią amerykańską. Łazienki bardzo nowoczesne, gdzie nacisk położyliśmy na ich funkcjonalność, gabinet miał spełniać swoje funkcje w 100%, a kuchnia spełnia marzenia właścicieli o amerykańskim śnie.

WIĘCEJ