METAMORFOZA DOMU JEDNORODZINNEGO W DUCHU BOHO/JAPANDI

Klienci zakupili dom z rynku wtórnego z dość mocno przestarzałą stylistyką. Ówcześnie panujące trendy skupiały się na ciemnych kolorach, dużych i mocnych podziałach przestrzeni i podłóg. Mimo obaw klientów, czy na pewno uda się tę przestrzeń dopasować do ich wymarzonego stylu podjęłam się tej realizacji.
W zakresie projektowanej przestrzeni były części wspólne strefy dziennej, sypialnia i pokoje dzieci. Stosując triki wnętrzarskie udało się uspokoić wnętrze, nadać mu charakteru bez niszczenia podłóg czy łazienek. 

WIĘCEJ

DOM JEDNORODZINNY - METAMORFOZA

Wnętrza przeszły ogromną metamorfozę. Klienci wiedzieli jaki chcą uzyskać efekt docelowy, jednak musieliśmy zachować niektóre elementy wyposażenia jak schody czy kominek. Oba te elementy idealnie wpasowały się w nową koncepcję. Dość dużym zaskoczeniem dla klientów było to, że zostawiliśmy na niektórych ścianach tynk typu "baranek", który jedynie poprzez zwykłą zmianę kolorystyki wpisał się idealnie w całość. 

WIĘCEJ

MIESZKANIE W WIELKIEJ PŁYCIE

Klientce zależało na stworzeniu otwartej przestrzeni w kuchni, dodatkowym miejscem na biuro oraz odświeżeniem całości. Łazienka była niefunkcjonalna, całość wnętrza przestarzała i nie dopasowana do gustu klientki. 

WIĘCEJ

PROJEKT / METAMORFOZA MODERN FARM HOUSE

Kolejna metamorfoza przeprowadzona z sukcesem. Klienci zakupili dom z rynku wtórnego, którego wnętrza sprzyjały depresji. Zachowaliśmy jedynie układ ścian, korpusy szafek w kuchni oraz sufity podwieszane. Te ostatnie stały się wyzwaniem z uwagi na charakterystyczne spoty i oczka sufitowe. W duchu nowego stylu postanowiliśmy wykorzystać je imitując przechodzące belki stropowe. Dodatkowo zaprojektowaliśmy specjalnie portal pod bio kominek, który wyparł tradycyjny kominek z uwagi na mniejsze gabaryty. Dodatkową przestrzeń, którą zyskaliśmy dzięki temu zabiegowi klientka mogła wykorzystać na wymarzone sofy i dużo miejsca do siedzenia.

WIĘCEJ