NIEZALEŻNIE OD ZAKRESU PRAC, ZANIM PRZYSTĄPIMY DO PROJEKTOWANIA, PRZEPROWADZAMY SZCZEGÓŁOWĄ ANKIETĘ OKREŚLAJĄCĄ PAŃSTWA POTRZEBY I PREFERENCJE

WIZUALIZACJE

Tworzymy fotorealistyczne wizualizacje, które pozwalają już na etapie projektowym wyobrazić sobie jak będzie wyglądać nowa przestrzeń. Jest to drugi etap z projektu kompleksowego, ale jest to również idealne rozwiązanie gdy:

MASZ WIZJĘ NA PRZESTRZEŃ, ALE CHCESZ SIĘ UPEWNIĆ JAK TO MOŻE WYGLĄDAĆ

Masz już upatrzone materiały wykończeniowe, idealne płytki i podłogi, ale nie jesteś pewien czy będzie to ze sobą pasowało? Wizualizacje są idealnym rozwiązaniem tego problemu. 

POTRZEBUJESZ JEDYNIE KONCEPCJI WIZUALNEJ

Zachęcam do wyboru tego pakietu, jeżeli chcesz samodzielnie wyszukać konkretne wyposażenie, ale potrzebujesz  wsparcia na etapie projektowania i wizualizacji.

SPRZEDAJESZ DOM/MIESZKANIE

Chcesz uatrakcyjnić swoją ofertę sprzedaży pokazując potencjalnym kupcom jak mogą wyglądać wnętrza. Może to dotyczyć zarówno rynku pierwotnego jak i wtórnego, gdzie nie chcemy inwestować w remont, ale obecna stylistyka wnętrz uniemożliwia szybką sprzedaż. Wówczas możemy stworzyć koncepcję, pokazującą atrakcyjność danej nieruchomości. 

PRZYKŁAD WIZUALIZACJI I REALIZACJI

Staram się najwierniej odzwierciedlić projektowane wnętrza. 

PANORAMA 360

Oprócz standardowych wizualizacji tworzymy również panoramy 360, które można otworzyć na każdym komputerze czy telefonie/tablecie.
  
Kliknij  poniżej i wypróbuj 

WYPRÓBUJ PANORAMĘ 360

Prześlij materiały do wyceny, a w ciągu 2 dni roboczych odezwę się z ofertą dopasowaną do Twoich potrzeb

WYCEŃ PROJEKT